Keratynowe prostowanie włosów

Jest doskonały do każdego rodzaju włosów, które po zabiegu są łatwe do ułożenia, miękkie, lśniące i gładkie. Zabieg powoduje, że włosy nie skręcaja się do pięciu miesięcy, a zatem nie wymagają zabiegu prostowania przy użyciu prostownicą.

Juvexin to zoptymizowana dawka wielu protein, dostępna jedynie w produktach linii Global Keratin na całym świecie. System True Keratin przywraca włosom młody wygląd naprawiając zniszczone włosy oraz zapewnia im długotrwałą ochronę i odżywienie. Odbudowuje włosy od wewnątrz i na zewnątrz dzięki osłonce wytwarzającej się wokół włosa.
Program True Keratin posiada 4 keratyny dla różnych rodzajów włosów (stopień skrętu, zniszczenia, puszystości). Jedyne na świecie keratyny, które można łączyć w zależności jakie włosy poddajemy kuracji oraz jakiego efektu oczekujemy.
Składniki: aloes, acai, argan, kakao, owoc mandarynki, wyciąg z grapefuita.
Kuracja keratynowa eliminuje puszystość oraz skręt włosów.
Kuracja keratynowa True Keratin to najlepszy sposób aby zregenerować i odmłodzić Twoje włosy. Po zabiegu będą przez kilka miesięcy gładkie, lśniące, miekkie i wyprostowane. Układanie włosów po kuracji jest proste i przyjemne.