Strzyżenie brody i wąsów

Nawrót mody strzyżeń męskich z lat 50 zapoczątkował falę na niedoceniane do tej pory brody. Zarost męski dodający męskości wymaga jednak odpowiedniej pielęgnacji. Podstawą jej jest regularne, profesjonalne strzyżenie oraz stosowanie środków do pielęgnacji brody. Strzyżenie brody jest usługą wymagającą od fryzjera dodatkowych umiejętności, dlatego w naszym salonie zadbaliśmy o odpowiednie szkolenie.
Strzyżenie brody to odpowiedni jej dobór

Aktualnie panuje moda na geste, pełne, długie brody. Najważniejszy jest jednak odpowiedni dobór brody do kształtu twarzy a nawet do budowy ciała. Nasza specjalistka w dziedzinie barberingu zadba również o to, aby zarost był dopasowany do stylu klienta i jego oczekiwań biorąc pod uwagę gęstość i grubość włosa oraz jego kolor.
Broda i wąsy doskonale nadaje się do modelowania kształtu twarzy i korekcji niedoskonałości. Zapuszczając brodę i odpowiednio ją przycinając możemy złagodzić rysy twarzy, optycznie ją wydłużyć czy wysmuklić.
Poprzez modelowanie brody możemy całkowicie zmienić wizerunek mężczyzny. Zapewniamy, że do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i staramy się, aby Klient czuł się dobrze i był zadowolony z usługi.
Pielęgnacja brody

Pielęgnacja brody polega przede wszystkim na regularnym strzyżeniu i podcinaniu. Zapobiega to rozdwajaniu się włosów i wzmacnia je. Ważne jest również stosowanie sprzedaż specjalnych, profesjonalnych kosmetyków do mycia oraz stylizacji brody. Skóra głowy oraz włosy mają zupełnie inne potrzeby niż broda i skóra twarzy.

W naszym salonie dostępne są profesjonalne kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji brody.

Poznaj pełny zakres usług fryzjerskich dla mężczyzn w naszym salonie.