Zabiegi pielęgnacyjne na włosy

Ofertę zabiegów pielęgnacyjne kierujemy zarówno do Pań jak i Panów. Kuracje odżywcze dla włosów zniszczonych i suchych wykonujemy na produktach firm Selective, True Keratin, Mila i Vitality’s.

KURACJA ODBUDOWUJĄCA:

– SELECTIVE? Produkt w postaci oleju mineralizującego, odbudowujący strukturę włosa
– TRUE KERATIN MASKA ? Wzbogacona w olejki słonecznikowe, proteiny, keratyny oraz ekstrakt z malin. Fantastycznie odżywia i odbudowuje włosy, sprawając, że stają się one niewiarygodnie miękkie.

REGENERACJA:

– TRUE KERATIN KREM ARGANOWY ? Delikatna mieszanka czystego olejku arganowego i naturalnej keratyn sprawia, że włosy błyskawicznie zostają nawilżone, zwiększają swoją elastyczność oraz zyskują połysk.
– MILA Z KERATYNĄ ? Nowoczesna formuła bogata w składniki kondycjonujące i wzmacniające włosy. Ekstrakt perłowy oraz pantenol działają nawilżająco i sprawiają, że włosy stają się błyszczące i łatwe do ułożenia.
– MILA ARGANOWA ? Nowa formuła bogata w składniki kondycjonujące i wzmacniające włosy. Olejek arganowy z EkoCertyfikatem zawarty w produktach, nazywany eliksirem młodości pomaga odżywiać i wygładzać włosy, co sprawia, że włosy stają się miękkie i błyszczące.

VITALITY’S KURACJA PO FARBOWANIU
– Innowacyjny zabieg zatrzymujący pigment wewnątrz włosa. Pozwala uzyskać dłuższą trwałość koloru. Preparat zawiera Hydrolizat Keratyny, który jest naturalną substancją występującą we włosach. Regeneruje włókna kapilarne odżywiając włosy. Zawiera również inny innowacyjny składnik Light Plus, który jest doskonałym zamiennikiem silikonu. Pogrubia i wygładza włosy oraz nadaje im połysk.